З кордону починається країна

Далекий 1975 рік. Випускників середніх шкіл міста і району призвали до лав Радянської Армії. Це випускники середньої школи №6 Гриценко Анатолій, Білоус Микола, Курій Олександр; середньої школи села Багачівка Гриценко Микола; із Звенигородки Добровольський Андрій. Всі стали прикордонниками, служили в Туркменії, в Керкінському прикордонному загоні. Після учбових зборів проходили службу на різних прикордонних заставах в якості водіїв автомашин, командирами відділень з охорони кордону з республікою Афганістан. Всі стали відмінниками прикордонної служби, класними спеціалістами, одержали знак “Старший прикордонного наряда”. Після служби в армії побратими обрали свій життєвий шлях: Добровольський Андрій працював у податковій службі, Гриценко Анатолій став військовим, Курій Олександр працював у сільському господарстві, Гриценко Микола трудився на підприємствах міста. Всі створили сім’ї, мають дітей та онуків. 
Житель села Юрківка Микола Білоус став першокласним водієм. За час своєї трудової діяльності не отримав жодної догани, жодного докору. Працював водієм швидкої допомоги у Ватутінській міській лікарні протягом 29 років. Він проявляв професіоналізм і оперативність, щоб вчасно доставити хворого до лікарні. Він розумів, що важлива кожна хвилина. Багато жителів міста дякують йому за життя. Зараз він на заслуженому  відпочинку. Ніколи не нарікає на свою долю, не скаржиться на життя. Він добрий чоловік, батько (має двох синів), завжди дасть корисну пораду. Незважаючи на сивину, яка посріблила скроні, його душа залишається такою ж доброю і молодою, як колись. 
   Шановні прикордонники!
   З Днем прикордонника тебе, солдате,
   Мирного неба над головою.
   Нехай твій край буде світом багатим,
   Щастя, здоров’я, добра, благополуччя!
Родинне коло, друзі нехай будуть вашим надійним оберегом, опорою, підтримкою. Бажаю завжди тихого кордону. Нехай вас зігріває завжди думка про світло у вікнах рідного дому. Зі святом!

Олександр КУРІЙ

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *