Депутати зустрілися з керівництвом КВП «Водоканал» щодо тарифів

Питання підняття тарифів на водовідведення та водопостачання набуло широкого громадського резонансу серед споживачів послуг і не могло залишитись поза увагою обранців громади. Тому, на першому сесійному засіданні, що відбулося 17 грудня, депутатами було ініційовано зустріч з керівництвом комунального виробничого підприємства “Водоканал”, щоб більш детально вивчити ситуацію з тарифами.

Зустріч відбулася 21 грудня в сесійній залі міської ради. Керівник КВП “Водоканал” Василь Паламарчук детально розповів про ситуацію, яка склалася на підприємстві, про проблеми, які потребують нагального вирішення, про стан сплати за отримані послуги споживачами та інші чинники, які змусили підприємство ініціювати зміну тарифу. Зокрема, Василь Григорович наголосив на катастрофічному зношенні мережі, що призводить до її аварійних поривів. Розвіяв чутки про надвисокі заробітні плати на підприємстві. Розповів про заходи, які здійснює підприємство, щоб зменшити виробничі витрати. Надав обґрунтування підняття тарифу. Він також надав відповіді на запитання, які йому задавали депутати та присутні громадяни.

Коментуючи ситуацію, міський голова зазначив, що підняття тарифів є непопулярним рішенням, проте уникнути його не можна, адже на чашу терезів поставлено не лише долю підприємства, а й можливість споживачам продовжувати отримувати послуги. Але протягом останнього часу проводились численні наради з керівництвом “Водоканалу”, щоб знайти можливість  запропонований підприємством тариф зменшити. Рішення приймуть члени виконкому, на засіданні, яке відбудеться 22 грудня.

Ми розуміємо, що буде багато обурення і критики, але громада має зрозуміти, що нині діючий тариф не може залишитися.

Крім емоцій, претензій та докорів, звучали зрозумілі та якісні пропозиції щодо покращення роботи комунального підприємства:

• створення робочої групи (з числа депутатів, спеціалістів у галузі житлово-комунального господарства, активних жителів міста);

• звернення до народних депутатів України від Черкаської області;

• звернення до управління юстиції в Черкаській області з метою активізації сплати боргів Звенигородськими підприємствами;

• щорічне звітування керівників житлово-комунального господарства перед депутатським корпусом

та інші побажання, які можуть вплинути на роботу підприємства.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *