За вчинення крадіжки жителя міста Звенигородка засуджено до 5 років 1 місяця позбавлення волі

Звенигородською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення в кримінальному провадженні стосовно місцевого жителя, який скоїв крадіжку в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України).

Прокурором у суді доведено вину чоловіка, який під час відбування покарання у виді позбавлення волі з іспитовим строком, на шлях виправлення не став та у січні цього року скоїв новий злочин, вчинивши крадіжку мобільного телефона своєї знайомої.

Судом обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України, та засуджено до покарання у вигляді 5 років та 1 місяця позбавлення волі, яке після набрання вироком законної сили чоловік відбуватиме реально у місцях позбавлення волі.Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За інформацією Звенигородської окружної прокуратури

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *