У зв’язку з реорганізацією, функції деяких відділів ДРАЦС передаються до інших відділів державної реєстрації актів цивільного стану

Наразі Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Київ) завершується реорганізація деяких відділів ДРАЦС. Зокрема, на Черкащині з 16 травня припинили діяльність 6 відділів ДРАЦС.
Серед них Ватутінський та Катеринопільський ПРИЄДНАНО до Звенигородського відділу ДРАЦС.
Така ж процедура відбулася і в інших населених пунктах. Драбівський та Чорнобаївський ПРИЄДНАНО до Золотоніського відділу ДРАЦС. Корсунь-Шевченківський ПРИЄДНАНО до Городищенського відділу ДРАЦС. Відділ ДРАЦС у місті Смілі ПРИЄДНАНО до Смілянського відділу ДРАЦС.
За отриманням послуг ДРАЦС можна звернутися до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану незалежно від зареєстрованого місця проживання.
Це питання не залишилось поза увагою місцевої влади. Наразі стає актуальним питання державної реєстрації актів цивільного стану жителів нашої громади, адже доїзди до м.Звенигородка потребуватимуть додаткового витрачання часу та коштів.
З метою створення комфортних умов для жителів громади ще у березні цього року рішенням Ватутінської міської ради були внесені зміни у структуру виконавчого комітету, відповідно до якого у Центрі надання адміністративних послуг введена посада головного спеціаліста, який буде виконувати базові повноваження у сфері ДРАЦС: проводити реєстрацію народження, шлюбу, смерті.
Після завершення процесу реорганізації та отримання виконавчим комітетом Ватутінської міської
ради доступу до Державного реєстру актів цивільного стану громадян жителі громади і надалі зможуть отримувати зазначені послуги за місцем проживання. До кінця червня всі організаційні моменти мають бути врегульовані.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *