Громада провела в останню дорогу Сергія Олєйнікова, який поліг за Україну

  Його остання життєва дорога була устелена квітами, траурну процесію у глибокій пошані містяни зустрічали стоячи на колінах – так громада попрощалась з Сергієм Олєйніковим, молодим патріотом України, життя якого забрала війна.
   Йому навіки залишиться 20, адже менше місяця він не дожив до чергової дати свого народження – 21-річчя, яке мало виповнитись 2 червня.
   Сергій народився у 2002 році в місті Олександрія Кіровоградської області. Там закінчив 9 класів та навчався у ліцеї №15, де здобув спеціальність – автослюсар. Любив спорт, захоплювався боксом.
У 2020 році був призваний на строкову службу де заключив контракт.
   Незважаючи на молодий вік, вміло виконував поставлені командуванням завдання по захисту держави від окупантів, проявляючи мужність і відвагу.
   11 травня 2023 року в селі Іванівське Бахмутського району, що на Донеччині, внаслідок отриманих ушкоджень під час військових дій, загинув.
   Від імені громади щирі співчуття рідним і близьким загиблого за вільну і щасливу Україну Героя висловив міський голова Олександр Заборовець під час прощальної церемонії на центральній площі –площі Соборності.
   – Ми розділяємо біль втрати, сумуємо разом з родиною і ніколи не пробачимо злодіянь рашистів, яким обов’язково відплатиться кожна українська сльозинка. А Сергію нехай світлим буде царство небесне і наша вічна пам’ять.
Поховали Героя на кладовищі села Скаливатка під звуки Державного Гімну та військового салюту.
 
За інформацією відділу з питань внутрішньої політики

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *