Громада провела земляка в останню життєву дорогу

І знову плаче небо… І знову Ватутінська громада в жалобі, адже страшна війна забрала ще одного Героя – захисника, мужнього земляка, який боронив нашу українську землю від російського зла.

7 квітня в останню життєву дорогу провели жителя Ватутіного, солдата, водія – заправника відділення підвозу пального та мастильних матеріалів взводу матеріального забезпечення Юрія Михайловича Стукала, серце якого зупинилося під час проходження служби в одній з військових частин.

Він народився 20 грудня 1970 року в селі Смільчинці Лисянського району.

Навчався в Лисянській загальноосвітній школі № 1, потім в Лисянському професійно – технічному училищі № 33, яке закінчив у 1989 році отримавши спеціальність тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва.

Протягом двох років, з 1989 по 1991 рік, перебував на строковій службі в армії.

Після служби протягом 7 років працював на підприємстві “НАША РЯБА”.

10 липня 2022 року Юрія Михайловича було призвано до лав ЗСУ по мобілізації.

Його життєвий шлях обірвався 2 квітня 2023 року під час несення служби в районі населеного пункту Білий Колодязь Чугуївського району Харківської області на 53 році життя.

Під час прощання на площі Соборності від імені всієї громади міський голова Олександр Заборовець висловив щирі співчутті мамі Юрія – Тетяні Дмитрівні, дружині Надії Миколаївні, доньці Поліні, брату Олександру та всім рідним і близьким Героя.

Міський очільник зазначив, що ця війна забрала у матері сина, у дружини – коханого чоловіка, у доньки – люблячого батька, і на віки не буде прощення окупанту за  виплакані сльози та душевний біль усіх українських матерів, дружин та дітей.

Містяни зустрічали траурний кортеж живим коридором, встеливши дорогу живими квітами, ставши на коліна та схиливши голови у скорботі.

Усі присутні на кладовищі у мить прощання не стримували сліз, адже в цій біді немає байдужих. Поховали Юрія з усіма військовими почестями.

Світла пам’ять захиснику і вічна наша вдячність. Нехай його душа знайде вічний спокій, а Господь прийме туди, де праведні спочивають.

Воїни Світла не вмирають, вони продовжують захищати нас з небес.

Слава Україні! Слава її Героям!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *