Навіки 24 роки: у Ватутіному поховали Героя Олександра Некрученка, який загинув захищаючи Батьківщину

  3 лютого знову над містом лунала “Плине кача ….”, знову Ватутінська громада проводжала в останній путь молодого захисника. Захищаючи Донеччину загинув наш земляк 24 річний Олександр Олександрович Некрученко. Він народився 27 серпня 1998 року в місті Ватутіне.
   У 2014 році закінчив 9 класів Юрківської школи. Продовжив навчання у Ватутінському професійно – технічному училищі № 2, яке закінчив у 2018 році здобувши спеціальність маляр-штукатур, облицювальник – плиточник.
   З 2018 по 2019 рік проходив строкову службу у Національній гвардії України.
   8 вересня 2022 року був призваний на військову службу по мобілізації. У військовій частині служив оператором – телефоністом розвідувальної групи.
   Олександр Олександрович Некрученко загинув 29 січня 2023 року біля населеного пункту Вугледар Донецької області, під час артилерійського обстрілу.
   Віддати данину пам’яті полеглому воїну Збройних Сил України, Олександру Некрученку зібралися рідні, друзі, керівництво громади, знайомі та небайдужі мешканці. Траурний кортеж всі присутні зустрічали зітнувшись на коліно та дорогу встеляли квітами.
   Слова співчуття родині, знайомим та друзям Героя висловила секретар міської ради Алла Чорнобай.
  “Олександр свій останній бій з окупантами прийняв 29 січня 2023 року біля населеного пункту Вугледар Донецької області. Він віддав своє життя за вільну державу, за рідну землю, за кожного з нас та за мирне і щасливе майбутнє України”, – йшлося у виступі Алли Анатоліївни.
   Ми низько вклоняємось мамі Героя Анні Іванівні за виховання сина, який до останнього подиху захищав нашу землю від ворожої навали.
   В нашій пам’яті Олександр назавжди залишиться молодим життєрадісним 24 річним юнаком, який любив життя, а ворожа куля його обірвала. Вдячну пам’ять про Олександра зберігатимуть усі, хто його знав, любив, товаришував та разом з ним мріяв про щасливе майбутнє у вільній країні.
    Війна безжальна… І ми повинні пам’ятати кожного захисника, який заплатив найвищу ціну задля миру та спокою в нашій державі.
    Герої не вмирають, а навічно вписують своє ім’я в історію України! 🇺🇦
Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *