Громада провела в останній путь ще одного Героя

24 січня у Ватутінській громаді попрощалися з загиблим на війні захисником Володимиром Миколайовичем Фесенком.
Народився Володимир в м.Ватутіне 21 квітня 2001 року, тут пішов до 1 класу загальноосвітньої школи № 5. Після 9 класу вступив до Звенигородського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів, який закінчив у 2019 році за спеціальністю електромонтер, мав посвідчення водія. До початку повномасштабної війни працював на ПрАТ “Звенигородський сироробний комбінат” на посаді слюсаря КІП, не одружений.
27 лютого 2022 за власним волевиявленням вирішив йти захищати свою рідну Україну.
Батько Фесенко Микола Петрович також нині боронить нашу землю від загарбників, знаходиться в ЗСУ.
19 січня 2023 року водій взводу матеріального забезпечення військової частини, мужній солдат Фесенко Володимир загинув внаслідок вогнепального осколкового сліпого проникаючого поранення грудної клітки.
Труну із тілом воїна мешканці громади зустріли з пошаною, стоячи на колінах та схиливши голови. До місця його останнього спочинку проводжали живим коридором.
Під час прощання слова співчуття від імені громади рідним і близьким висловив міський голова Олександр Заборовець.
“Пішов з життя люблячий син, брат, друг та хороша людина. 21 рік — ще жити й жити… Створювати сім’ю, ростити дітей, турбуватися про батьків, посміхатися, працювати… Але не судилося, Володимир повернувся додому “на щиті”, віддав життя за право мільйонів українців жити вільно. Його душа полинула в світ, де немає місця злу та ненависті, він навічно залишився молодим, ставши до лав Небесного війська”, — значилося у виступі міського очільника.
Ми глибоко співчуваємо батькам Героя — Валентині Костянтинівні та Миколі Петровичу, які втратили єдиного сина, свою надію і опору. Схиляємось перед ними у великій пошані за виховання сина-патріота. Висловлюємо щирі співчуття батькам, рідним і близьким загиблого Героя.
Він буде вічно жити у наших споминах, адже Герої не вмирають, доки про них пам’ятають! За інформацією відділу з питань внутрішньої політики

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *