Патріотична фотовиставка нашого земляка

5 грудня, в Черкасах презентували фотовиставку «Нас весна не там зустріла», яка налічує 25 робіт про життя та побут українських військових. Організаторами заходу є 118 Окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ, яка присвятила її Дню Збройних Сил України.
Про це йдеться у виданні “ВиЧЕрпно”.
В експозицію зібрані світлини, створені в період із березня 2022 року. Їх автор військовослужбовець 118 бригади, солдат Володимир Парадний.
– Творець виставки – солдат територіальної оборони. Він був призваний весною, прийшов служити та виконувати обов’язок перед Батьківщиною. Як справжній фотограф, він узяв із собою камеру та фотографував все, що було навколо. Згодом ці світлини побачив мистецтвознавець, який також служить в ТрО, і ми запропонували зробити виставку. Навмисно відбирали ті світлини, які позитивно показують побут військових, – поділився речник 118 бригади Сил ТрО Максим Дубінський.
Більшість робіт виконані в жанрі «військового натюрморту». Автор фіксував предмети та побутові сцени, які оточують солдат щодня. Є також кілька тематичних світлин, присвячених Дню пам’яті жертвам голодоморів та до Дня захисника та захисниці України.
Володимир і до війни був фотографом, має десятирічний стаж. Фотографував і людей, і природу. “Коли потрапив у ТрО, то фотографував, що було навколо, і в цьому віднаходив сенс”, – розповів автор світлин Володимир Парадний.
У майбутньому, після української перемоги у війні, Володимир планує створити ще одну виставку, але вже на іншу тематику.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *