У звільненому Херсоні президент вручив ватутінському захиснику орден “За мужність”

Гордість за наших захисників сьогодні відчуває кожен українець. І, звісно, вдячність за їхню мужню працю і подвиг.

Ми пишаємося, коли чуємо новини про звільнення якогось із населених пунктів, тішимося, коли бійці отримують заслужені нагороди, радіємо, коли ці хоробрі люди є нашими земляками.
Одним з таких є Юрій Марченко, який 14 листопада отримав Орден “За мужність III ступеня”.
Юрій Анатолійович Марченко народився у 1978 році у Ватутіному, тут вчився у ЗОШ №2, у міському ПТУ №2, деякий час проживав з родиною у Черкасах, але доля повернула назад у рідне містечко. Проходив строкову службу у ВДВ (розвідка).
Юрій захищає Батьківщину ще від початку антитерористичної операції. У квітні 2015 року Юрія Марченка, у складі 42 окремого мотопіхотного батальйону 57 бригади, було відправлено на навчання у с.Старичі, що на Львівщині. Звідти — у м.Костянтинівку, Донецької області.
Згодом Юрій підписав контракт з 30 окремою механізованою бригадою ім.князя Костянтина Острозького, а з початку повномасштабної війни боронить нашу країну від ворога, який переступивши всі межі здорового глузду, вирішив збільшити масштаби кривавих наступів. Зараз обіймає посаду командира роти, користується повагою і авторитетом серед побратимів. Важка служба має свої наслідки: Юрій вже отримав декілька контузій та осколкові поранення. Відновившись у шпиталі, продовжує службу.
Чоловік брав безпосередню участь у звільненні Херсонщини, показавши відмінні організаторські та професійні здібності. Нині він продовжує стояти на захисті нашого спокою на сході країни в одній з найгарячіших точок.
Юрій — власник нагород “Учасник бойових дій”, “Учасник АТО”, “За участь в бою” та інших, а тепер і почесного ордена, який отримав особисто від головнокомандувача нашої країни.

Олександра Дзюба

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. […] У звільненому Херсоні 14 листопада президент вручив ватутінському захиснику Юрію Марченку орден “За мужність III ступеня”, пише Місто робітниче. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *