“Я не буду зупинятись поки не закінчиться війна”

Це слова хлопця, який своїм прикладом надихає на волонтерство і є волонтером сам. Дев’ятнадцятирічний Влад Могила допомагає ЗСУ, продаючи патріотичні вироби, долучаючись до волонтерського руху громади, показуючи приклад незламності і щиросердечності кожному з нас.
Від початку повномасштабного вторгнення і до сьогодні, йому довелося пережити широкий спектр емоцій — від щирої підтримки жителів міста до незрозумілих та жорстоких звинувачень і образ, від тривоги “що подумають люди” до гордого визнання у волонтерському колі.
Мабуть, такі суперечності супроводжують кожного, хто вирішив присвятити себе волонтерству. Але незважаючи на усі труднощі, сумніви чи тимчасові розчарування, ця діяльність приносить душевний порятунок тому, хто не може стояти осторонь, хто кожним своїм вчинком наближає омріяну Перемогу.
Ось і Влад, не шкодуючи сил, часу, коштів, старань, увесь цей час підтримує і допомагає нашим Захисникам. Біля свого будинку він організовує продаж товарів ручної роботи, поряд розміщує надпис “Збираю кошти для ЗСУ”. Його вироби патріотичні і можуть стати чудовим доповненням до інтер’єру будинку чи офісу. Тут і топіарії, і підкови, і прикраси у вигляді брошок тощо. 
Перші творчі вироби він почав виготовляти зі своєю вчителькою Інною Миколаївною, потім кожного разу пробував щось нове, а згодом почав створювати патріотичні поробки. Раніше виставляв їх на сторінці в соцмережі. 
“Після початку війни Влад вирішив допомогти чим зможе нашим військовим, продаючи свої вироби. Ми звісно його підтримали. Спочатку було трохи страшно, як сприймуть люди, але все вдалося, — розповідає Ірина, мама Владислава. — Без прикрих випадків не обійшлося — були моменти, коли його ображали, намагалися перешкодити збору, навіть якось безглуздо погрожували. Якщо чесно, після першого випадку я думала, що він більше не захоче збирати кошти, але Влад навпаки відмовився іти додому і сказав, що буде робити збір і далі!”
Але ж добрих і чесних людей, звісно, більше. І Владислав заслужено отримав порцію підтримки, захоплення та небайдужості. Завдяки своїй діяльності він став популярним і у соцмережах, і у місцевих пабліках та виданнях. А це волонтерству тільки на користь. Хто купував товари у хлопця і хто знайомий з ним особисто, байдужим не залишається — він для містян приклад патріотизму і незламності.
Найкращим подарунком, несподіванкою і визнанням для Влада був візит волонтерів, які завітали до нього просто додому. А в подарунок привезли підписаний стяг з передової від лікарів і воїнів. В такі моменти і приходить розуміння, що все робиш правильно.
Нині Влад переказує кошти волонтерським організаціям, купує ліки і те що є в списках у волонтерів, допомагає плести сітки в Палаці культури.
“Дякую батькам, рідним, всім хто мене підтримав, людям, які купували мої вироби або просто кидали кошти. Разом до Перемоги! Слава Україні!”

Олександра ДЗЮБА

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *