Герої не вмирають! Вони живуть у нашій пам’яті, у наших серцях!

Нещодавно у нашу громаду знову увірвалась болюча звістка – на війні загинув Забудський Владислав, який деякий час вважався зниклим безвісти і жевріла надія, але… Клята русня не дала йому шансів залишитись живим.

Він до останнього мужньо і віддано захищав рідну країну від ворога і поклав на вівтар майбутньої перемоги найдорожче – своє життя. Загинув за Україну 19 жовтня 2022 року біля Нової Каховки Херсонської області.

А сьогодні громада провела його в останню земну путь. Зустрічали траурний кортеж живим коридором, встеляючи живими квітами останню життєву стежину, стоячи на колінах.

Прощались з Героєм на центральній площі міста. Рвала серце «Пливе кача», ніхто не стримував щирих сліз і було море квітів.

Під час прощання міський голова Олександр Заборовець від імені усієї громади висловив щире співчуття батькам Владислава – Валентині Олексіївні та Олександру Григоровичу, сестрі Олені, племінним, коханій Ясічці, з якою вже ніколи не зможе створити сім’ю, всім рідним і близьким загиблого.

Владислав народився в нашому місті у другу річницю незалежності України – 24 серпня 1993 року. 11 класів закінчив у школі №5. Потім навчався у професійному училищі, де здобув спеціальність кухар-офіціант. Після закінчення навчання служив в армії, де отримав звання “старший солдат”.

Певний час шліфував свою бойову майстерність у французькому легіоні тому був кваліфікованим воїном. У травні цього року по мобілізації призваний на війну. Проходив службу командиром танка та завзято нищив ворогів, які прийшли на нашу землю з кривавою місією. Був надійним воїном, щирим і вірним товаришем, відданим захисником. Владислав є прикладом сили духу, справжнього героїзму та зразком відчайдушного служіння Українському народу.

Владислав загинув Героєм. У глибокій скорботі його родина і вся наша громада.

За інформацією відділу з питань внутрішньої політики

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *