Гороскоп від редакції

ОВНИ
Є можливiсть почати щось з чистого листа. Намагайтеся тримати пiд контролем емоцiї i не втратьте нових можливостей. У романтичних стосунках це час одкровень i визнань. До п`ятницi у вас буде можливiсть розставити всi крапки над i. У вихiднi вже спокiйнiше починайте вибудовувати нову лiнiю вiдносин, розiбравшись зi своїми справжнiми почуттями.
Сприятливi днi: 30, 3; несприятливi: 1.

ТІЛЬЦІ
Цього тижня можуть з`явитися новi пропозицiї про союзи, спiвпрацю. Трапиться рiдкiсна нагода прийти i до взаєморозумiння, вiдверто обговорити все, що хвилює. Середа i четвер оптимальнi для початку нових справ. У романтичних вiдносинах легко будуть подоланi бар’єри. Тiльки намагайтеся дивитися на все, що вiдбувається в правильнiй перспективi.
Сприятливi днi: 28, 4; несприятливi: 29.

БЛИЗНЮКИ
Можливi змiни на роботi, на які можете відреагувати украй емоцiйно. Проявляться проблеми у вiдносинах з колегами, можливі конфлiкти. Розiбратися з напруженим станом речей спробуйте у вiвторок. В цей час легко з’ясовуватимуться обставини, а новi iдеї i пропозицiї можуть вiдкрити вам новi обрiї. На вихiднi плануйте активний вiдпочинок, можна вiдправлятися в дальнi поїздки.
Сприятливi днi: 30; несприятливi: 3.

РАКИ
Калейдоскоп вражень на цьому тижнi вам забезпечений. Якщо ви закоханi, то роман може одержати стрiмкий розвиток. У рештi справ теж помiчатиметься оновлення i потреба творчо пiдiйти до рiшення питань. Спробуйте наповнити своє життя рiзностороннiми справами, поєднуйте дiловi iнтереси зi спiлкуванням та iншими задоволеннями. Ви можете зустрiти людей, з якими надалi вас пов’яжуть спiльнi проекти або бiльш iнтимнi почуття.
Сприятливi днi: 28, 1; несприятливi: 29.

ЛЕВИ
Вашi iнтереси на цьому тижнi будуть зосередженi на темах домiвки i сiм’ї. Час утiлювати плани, якi чекали своєї години. Спробуйте згуртувати своїх близьких навколо якогось спiльного завдання, i нехай ваш внесок буде достатньо вагомим, щоб i далi було бажання продовжувати почату справу. Для неодружених Левiв цей перiод може бути насичений зустрiчами i враженнями романтичного характеру.
Сприятливi днi: 4; несприятливi: 1.

ДІВИ
Можна починати новi справи або вносити змiни в те, чим ви займаєтеся. Справ, поїздок i вiзитiв може бути багато. Не вiдкладайте на наступний тиждень важливi заходи i великi придбання. Зараз ви можете одержувати багато приємних знакiв уваги з боку протилежної статi. Але якщо цiнуєте вiдносини з постiйним партнером, то прагнiть не викликати почуття ревнощiв i образи.
Сприятливi днi: 2, 4; несприятливi: 29.

ТЕРЕЗИ
Вам потрiбно подумати, якi джерела матерiальних надходжень ви не використовували в повній мiрi. У Вас є ще мiсяць, щоб укрiпити свої позицiї i попіклуватися про внески i накопичення. Витрати зараз теж можуть бути пiдвищеними, але це допоможе вам закрiпити успiхи, яких ви досягли останнiм часом. Любов, задоволення, спiлкування на цьому тижнi залишать яскравi враження.
Сприятливi днi: 30; несприятливi: 29.

СКОРПІОНИ
Цей тиждень буде переломним перiодом у вiдносинах, якi мають для вас велике значення. Ключовi подiї вiдбудуться в середу та четвер. Тримайте емоцiї пiд контролем, якщо на цi днi ви плануєте заходи, вiд яких залежать вашi перспективи в майбутньому. Ви можете одержати вiдповiдi на питання, якi довгий час не наважувалися поставити. Але будьте готовi, що пiсля вiдповiдей вам доведеться ухвалювати рiшення, яке може порушити стабiльнiсть вашого життя.
Сприятливi днi: 30, 3; несприятливi: 1.

СТРІЛЬЦІ
Ви присвячуватимете велику частину свого часу особистим справам. Можливо, якась таємниця або прихованi чинники вiдносин захоплять вашу уяву. Участь в рiзних заходах виявиться корисною i для розвитку дiлових зв’язкiв. Користуйтеся новими можливостями, навiть якщо не вiдразу вдасться зрозумiти, хто i чому допомагає вам.
Сприятливi днi: 2, 3; несприятливi: 30.

КОЗЕРОГИ
У понедiлок обговорення, розмови, листування допоможуть розiбратися, чи все йде за планом. Робота в групi, зустрiчi з друзями та iншi варiанти спiльної дiяльностi зараз вiдкривають для вас новi обрiї. Якщо плануєте змiни в особистому життi — дiйте активнiше.
Сприятливi днi: 29, 30; несприятливi: немає.

ВОДОЛІЇ
Ритм життя вимагатиме вiд вас повного включення в справи i вiдносини. Поки вашi iнтереси будуть зосередженi в дiловiй сферi, можуть виникнути проблеми з тими, хто чекає вiд вас любовi i уваги. Плануйте зустрiчi або побачення в середу та четвер, якщо хочете позбутися невизначеностi у почуттях. Подiї цього тижня можуть поставити вас перед складним вибором. Але саме в цей час починається перiод здiйснення ваших планiв.
Сприятливi днi: 28; несприятливi: 4.

РИБИ
Використовуйте альтернативнi можливостi, якi з`являтимуться у вашiй роботi. Пропозицiї i новi iдеї можуть виявитися дуже корисними, як i настрiй освоїти черговий напрям дiяльностi. Можна планувати на цей тиждень вiдрядження, участь в тренiнгах, семiнарах. Можливi знайомства i дiлового, i романтичного характеру, якi матимуть для вас велике значення.
Сприятливi днi: 28, 1; несприятливi: 4.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *