Громада отримала шкільний автобус

 

24 листопада до міста прибув новий шкільний автобус, який громада отримала за програмою співфінансування від обласної військової адміністрації. Сертифікат на шкільний автобус та сам транспортний засіб цього дня у Черкасах представникам громади передав Ігор Табурець. Автобус буде закріплено за Ватутінською гімназією №1 (колишня школа №6). Цим автобусом буде здійснюватися довіз учнів з віддалених районів та сіл громади до тих навчальних закладів, які обрали здобувачі освіти. Сертифікат вручили Василю Крутю, директору цієї гімназії.

Перед врученням всі автобуси були освячені священнослужителями обласної єпархії Православної церкви України на чолі з владикою, митрополитом Черкаським і Чигиринським Іоаном.

В цьому році громади подали заявки на отримання шкільних автобусів. 11 закладів освіти отримали їх сьогодні. Ігор Табурець зазначає, що до кінця року такий транспорт отримає ще 14 закладів освіти. Загалом заклади області потребують 120 автобусів. 

Завдяки сприянню обласного депутата Олександра Коваленка та численним зверненням міського голови Олександра Заборовця і в. о. начальника відділу освіти Сергія Бурбела, Ватутінській громаді вдалося отримати автобус одними з перших.

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *