Гороскоп від редакції

ОВНИ

Бiльше часу присвячуйте вiдпочинку i улюбленим захопленням. Проведiть якомога бiльше вечорiв у тiсному сiмейному колi. Роботу над важливими для вас проектами слiд вести в спiвпрацi з однодумцями, наодинцi вам не впоратися. В п’ятницю вiрогiднi переживання, пов’язанi з роботою.
Сприятливi днi: 22, 26; несприятливi: 21.

ТІЛЬЦІ

Цей тиждень може виявитися сприятливим для переосмислення цiнностей, а також для втілення теорiї в практику. Намагайтеся оцiнювати справи з погляду далекої перспективи. У ваших планах можуть вiдбутися iстотнi змiни. Для вирiшення проблем, що накопичилися, буде потрiбна стараннiсть i тривала копiтка робота. Не рубайте з плеча.
Сприятливi днi: 21, 23; несприятливi: 22.

БЛИЗНЮКИ

Цього тижня вам стануть в нагодi такi якостi, як швидкiсть ухвалення рiшень, внутрiшнiй спокiй та витривалiсть. Чим бiльше ви попрацюєте на початку тижня, тим бiльшi одержите прибутки. Намагайтеся не тиснути на оточуючих. У вихідні не вiдмовляйтеся вiд запрошення: можливо, саме друзi допоможуть вам дiловою порадою. Придiляйте бiльше часу дiтям.
Сприятливi днi: 25, 27; несприятливi: 22.

РАКИ

Iнтуїцiя — ваш вiрний i надiйний друг на цьому тижнi — варто навчитися їй довiряти. Присвятiть якийсь час розробцi планiв дiяльностi на майбутнє. Не форсуйте подiї i не намагайтеся робити десять справ одночасно. Вас можуть порадувати сприятливi подiї у вашому життi, але вам може здатися, що ви вiдчуваєте затишшя перед бурею. Час спокою та накопичення сил.
Сприятливi днi: 23; несприятливi: 24.

ЛЕВИ

Ваша iнтуїцiя допоможе вам спланувати подiї найближчого майбутнього. На початку тижня дiловi iнтереси можуть суперечити дружбі. Зiрки рекомендують не нехтувати друзями. Будьте уважними до шансів, які дає доля цього тижня. Не розповiдайте свої таємницi, оскiльки вашi слова можуть невiрно розтлумачити.
Сприятливi днi: 22, 23; несприятливi: 25.

ДІВИ

Цього тижня виявляться вдалими поїздки та подорожi, догляд за зовнiшнiстю. Ваш задум може пiдтримати впливова людина. Ви захочете навести лад, все розкласти по поличках, навiть власнi думки i почуття. У серединi тижня хтось буде стежити за вашими справами i зробить висновки, якi можуть серйозно вплинути на вашу долю. Близькiй людинi знадобиться ваша порада.
Сприятливi днi: 22; несприятливi: 27.

ТЕРЕЗИ

Головне завдання i мета на цьому тижнi — знайти взаєморозумiння з оточуючими. Знаходячись в станi конфлiкту, ви навряд чи зможете зробити хоч щось корисне для себе. Тиждень буде багатий подiями, дозволить запастися цiкавими враженнями i посприяє здiйсненню найсмiливiших планiв. Новi справи краще починати в середу — тодi вас супроводжуватиме успiх. Намагайтеся не давати обiцянок: виконати їх буде достатньо складно. Кращим вiдпочинком у вихiднi буде нетривала подорож.
Сприятливi днi: 25, 27; несприятливi: 21.

СКОРПІОНИ

Цього тижня вiрогiднi змiни. Друзi або високi покровителi допоможуть утiлити в життя смiливi починання. Сприятливий період для творчостi i нових iдей. Спробуйте завершити старi справи i проекти, оскiльки вже скоро ви зможете зайнятися чимось новим. Намагайтеся врегулювати розбiжностi у поглядах з оточуючими мирним шляхом.
Сприятливi днi: 21, 22; несприятливi: 26.

СТРІЛЬЦІ

Цього тижня вас усюди супроводжуватиме легкий налiт таємничостi. Що б з вами не вiдбувалося, оточуючi будуть схильнi дивуватися з цих подiй. Ви можете бути нестриманi на язик: іноді краще промовчати. Не ухвалюйте скороспiшних рiшень, обдумуйте свої вчинки по кiлька разiв. Бажано не метушитися даремно i не давати обiцянок.
Сприятливi днi: 22, 26; несприятливi: 23.

КОЗЕРОГИ

Для вас час вiдпочинку поки не настав: зараз треба докласти максимальних зусиль для того, щоб завершити справи, якi ви довго i наполегливо опрацьовували. Можливо, вам зараз здається, що попереду ще гора справ, що з ними неможливо впоратися. Не сумуйте — почнiть з малого i, крок за кроком, ви зрушите гору з мiсця.
Сприятливi днi: 21, 27; несприятливi: 24.

ВОДОЛІЇ
Цього тижня можливi змiни в особистому життi та на службi. Пожинаючи плоди своєї працi, спробуйте не розслаблятися, iнакше вашi плани виявляться побудованими на пiску. Проявiть терпiння i спробуйте не сперечатися з начальством. Не бiйтеся узяти на себе вiдповiдальнiсть, вiд цього ви тiльки виграєте. Перш нiж приймати нові пропозицiї, переконайтеся, що це не обман.
Сприятливi днi: 21; несприятливi: 22.

РИБИ
Настав сприятливий тиждень для яскравих творчих звершень. Вас обов’язково вiдвiдає осяяння, ваше завдання — не проспати його вiзит. На вас чекає успiх в справах i новi партнери по бiзнесу. Слiд стриматися, якщо у вас з’явиться палке бажання оцiнити вчинки iнших людей i гучно їх прокоментувати. П’ятниця може виявитися прекрасним днем для професiйних досягнень.
Сприятливi днi: 23; несприятливi: 22.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *