Громада провела в останню путь ще одного загиблого на війні земляка

   Сипливий Іван Михайлович віддав життя за свою країну, рідну землю та український народ і до останнього подиху залишився вірним присязі.
   Йому було 36 років. Попереду – ціле життя, але ворожа зброя обірвала життєву дорогу молодого Героя. Він загинув 7 листопада поблизу села Дружба, Донецької області внаслідок сліпих та осколкових поранень несумісних з життям.
   Провели стецівчанина з усіма військовими та людськими почестями. Зустрічали і проводжали траурну процесію навколішки, встеляючи останній земний шлях яскравим килимом осінніх квітів.
  Іван народився 6 квітня 1986 року в селі Стецівка. Згодом батьки переїхали в місто Ватутіне, де Ваня навчався у Ватутінській школі №2, яку закінчив у 2003 році. Далі було навчання у Ватутінському професійному училищі та служба в Збройних Силах України.
   Подальше своє життя пов’язав зі столицею України. Працював і проживав у Києві, де створив родину. У Івана зростає 12-річна донька.
   В період з 2015 по 2016 рік брав участь в АТО.
    Іван Михайлович мав багато друзів. Був веселий, товариський, активний, добросовісний, дисциплінований і відповідальний. Тому не міг стояти осторонь, коли у країні розпочалась повномасштабна війна. Вже 24 лютого став на захист країни і з честю виконував свій обов’язок із захисту Батьківщини до останнього.
   Ми пишаємось нашим Героєм. І будемо свято берегти про нього пам’ять у своїх серцях та в літописі нашої громади.
   Висловлюємо глибокі співчуття батькам: мамі Людмилі Данилівні, батькові Михайлові Івановичу, доньці Даринці, всім рідним і близьким.
   Вічна пам’ять нашому захиснику. Нехай світлим буде йому Царство небесне.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *