Здай російськомовну книгу — допоможи ЗСУ

Щороку, напередодні Дня бібліотек ми привертаємо увагу до цієї справи та показуємо, що бібліотечний простір — пізнавальний, сучасний, корисний, прогресивний.
Нині в дитячій бібліотеці, що знаходиться на центральній площі міста, ще й триває патріотична акція — “Здай російськомовну книгу — допоможи ЗСУ”.
Як це працює? Ви перебираєте свої книжкові полиці на предмет, наприклад, російської класики чи будь-якої російськомовної книги та приносите до бібліотеки. Працівники збирають такі книги, здають на макулатуру та виручені кошти спрямовують на волонтерство.
Працівники дитячої бібліотеки вже неодноразово таким чином долучалися до збору допомоги військовим, співпрацюючи з різними благодійними організаціями в місті.
Ось із останнього закупили шкарпеток — і тонких, і теплих вже, і з патріотичними зображеннями. Здавалося б, просто посильний вклад. Та ж ні! Маленької участі у волонтерстві не буває і кожна допомога важлива! А крім користі акція несе і символічний зміст. Таким чином ми позбуваємося тих предметів, які асоціюються з ненависним окупантом.
А загалом, аналізуючи свій бібліотечний фонд, працівники розповідають, що в останні роки було таке співвідношення видавничої продукції — 65 відсотків українськомовної та 35 — російськомовної літератури. Нині ж асортимент книг поповнюється виключно українськими книгами. Тут і надзвичайна дитяча література, і переклади зарубіжних авторів на українську мову. А от велику кількість російськомовного продукту з полиць прибирають назавжди.
Гості нашого міста, які були вимушені тимчасово покинути рідні домівки, часто приходять до нас. І відразу дивуються скільки нових і цікавих книг маємо та стають частими гостями у стінах бібліотеки.
Запрошуємо долучатися до акції! Запрошуємо у неймовірний світ книги, який формує найкращі якості людини. Патріотизм — найперша з них.
Олександра ДЗЮБА

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *