Обговорення нової назви міста продовжено

 21 вересня, відбулось чергове засідання комісії з найменування та перейменування назв населеного пункту, вулиць, провулків, проспектів, площ, скверів, закладів та пам’ятних знаків Ватутінської міської територіальної громади на якому прийняте рішення про продовження  збору пропозицій від громадськості щодо нової назви нашого міста і громади.
 Аналізуючи вже проведену роботу, численні дописи в соціальних мережах, письмові звернення та висловлені думки жителів громади комісія дійшла до висновку, що в обговоренні все ж взяла участь невелика кількість жителів громади, тому потрібно до процесу обговорення та пошуку варіантів назви залучити більшу кількість людей та надати для цього додатковий час. 
 Члени комісії підтримали пропозицію щодо продовження збору пропозицій з вибору назви міста та визначили термін його проведення – 2 місяці з дати оприлюднення оголошення. Також вирішено не змінювати форми його проведення, адже людям вони уже знайомі. Це подання пропозицій в паперовому варіанті, звернення на електронну пошту відділу з питань внутрішньої політики – vpvatutine@ukr.net та заповнення гул – форми.  
 Відповідно, анонсоване раніше на 7 жовтня громадське обговорення у міському Палаці культури, наразі проводити зарано.

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Ірина says:

    Пропоную назву міста В‘ячеславськ на честь В’ячеслава Чорновіла, який народився в нашому регіоні та боровся за незалежність Ураіни

  2. Анастасія says:

    Пропоную зайнятись дорогами і робочими місцями. Люди сидять без роботи, а вони єдине що роблять, то це переіменовують місто. Можливо потрібно починати зміни з верхушки?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *