Завдяки творчості підтримую захисників та патріотичний настрій

     Наш прапор завжди був символом свободи і шанується у всьому світі. Сьогодні ж, його значення особливе — ці два кольори гріють серце кожному українцю, ми втілюємо ці кольори у найрізноманітніших виробах нашого побуту і творчості. Синьо-жовтий елемент в нашому образі чудово передає наш внутрішній стан і підкреслює нашу національну ідентичність.
   Творчі ж люди нині допомагають нам додати до сірої і тривожної буденності наші синьо-жовті кольори у вигляді стрічок, браслетів, елементів одягу, аксесуарів — вибір великий.
   Жителька нашого міста, волонтерка Світлана Кирилюк, виготовляє патріотичні брошки.
   “Спершу зайнялася такою творчістю, щоб відволікатися від жахливих новин та тривоги. Та згодом почала реалізовувати свої вироби, віддаючи отримані кошти на потреби ЗСУ.
   Така брошка дуже гарно прикрасить будь-який ваш одяг (футболку, сукню, блузу). Кожна з них унікальна і неповторна. — розповідає Світлана. — Зроблені від серця та з вірою в нашу перемогу.”
   Свої вироби Світлана розміщує на сторінках у соціальних мережах. Вона закликає разом наближати нашу перемогу і пишатися тим, що ми українці. Підтримуйте кожну творчу ініціативу — так ми підтримуємо наше військо та підіймаємо патріотичний настрій.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *