Живе спілкування з бійцями і фахова робота з отриманими зверненнями приносить результат

За час повномасштабної війни народний депутат Сергій Нагорняк багато зусиль направив на забезпечення найнеобхіднішим наших захисників.  В сумі за цей час з різних джерел були отримані та передані військовослужбовцям  790 бронежилетів 4-го класу, 790 шоломів, 200 рацій, 200 біноклів, 20 тепловізорів.  Більша частина цього військового оснащення була передана військовим підрозділам зі Звенигородського та Уманського районів, також передавалася військовослужбовцям на передову (через родичів або особисто).

Коли у військовослужбовців виникла необхідність у автомобілях, від яких залежить життя,  Сергій Володимирович також застосував ініціативу і свої можливості. Як результат, на прохання військової частини зі Звенигородського району бійцям передано сучасний реанімаційний автомобіль. На прохання військовослужбовця родом із Лисянського району Сергій Нагорняк передав йому на передову легковий автомобіль.  Крім того,  він надав істотну суму коштів при зборі грошей на позашляховик для ЗСУ нашими місцевими волонтерами.

Останнім часом народний депутат Сергій Нагорняк часто відвідує наших захисників-земляків на передовій ділянці фронту, у Харківській і Донецькій області, а також у госпіталях, де лікують поранених бійців. Такі візити необхідні для того, щоб безпосередньо від самих бійців, в живому спілкуванні,  дізнатися про їх потреби та нагальні проблеми.   Як показав досвід, не завжди командування чи органи влади реагують на звернення самих військовослужбовців, або ж бійці не знають, до кого і як саме можна звернутися з проблемою.  Якщо ж до вирішення проблеми долучається народний депутат, на депутатські запити і звернення реагують швидше та результативніше.  Більша частина роботи народного депутата проходить «під капотом», її не видно стороннім людям, але вона дуже важлива. Питання, з якими бійці та їх родичі звертаються до Сергія Нагорняка, фахово опрацьовують двоє юристів з депутатської команди, готують відповідні звернення і контролюють їх виконання.

Живе спілкування з бійцями і фахова робота з отриманими зверненнями приносить результат. Ось кілька прикладів.

Під час візиту на передову нардеп Сергій Нагорняк спілкувався з нашим земляком із Жашківщини. Боєць повідомив, що отримав важку контузію, через яку не може нормально виконувати бойові завдання. Завдяки втручанню депутата наш захисник вже лікується і готується до повернення на передову.

Під час ракетної атаки на військовий навчальний центр «Десна»  постраждав наш земляк з Бужанської громади, отримав сильні опіки всього тіла, втратив кінцівки. За сприяння Сергія Нагорняка його  доправлено на лікування та реабілітацію в Фінляндію.

Зараз депутатом і командою проводиться робота для направлення на лікування і реабілітацію за кордон нашого пораненого земляка з м. Жашкова, який через поранення хребта поки що не може рухати нижніми кінцівками. 

«Моя команда робить все можливе для допомоги нашим захисникам, а також для мешканців нашого округу. Впевнений у тому, що наша спільна робота наблизить Перемогу» — відмітив народний депутат Сергій Нагорняк.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *