Свято-Успенська церква міста Ватутіне переходить до Православної церкви України

В неділю, 27 березня 2022 року, після Святої літургії, у приміщенні Свято-Успенського храму м. Ватутіне відбулися Загальні збори вірян релігійної громади «СВЯТО–УСПЕНСЬКА ПАРАФІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ». Були присутні представники міської влади, 69 парафіян.
Головою Зборів обрали настоятеля парафії, Протоієрея Волос Мирона Петровича, секретарем — прихожанина, Кононенка Костянтина Олександровича. На Загальних зборах парафії розглянули й одноголосно ухвалили десять рішень порядку денного. Обрали голову і секретаря Зборів, лічильну комісію, затвердили Реєстр учасників Загальних зборів Релігійної громади. Після жвавого обговорення прихожани одноголосно ухвалили рішення: Про зміну підлеглості Релігійної громади у канонічних та організаційних питаннях шляхом входу до складу релігійного об’єднання – Православної Церкви України; Про зміну найменування релігійної громади та зміну юридичної адреси: Про обрання Парафіяльної ради та ревізійної комісії; Про зміни у поминаннях під час здійснення богослужінь; Про внесення змін та прийняття Статуту Релігійної громади шляхом викладення його в новій редакції; Про уповноваження на підписання протоколу парафіяльних зборів Релігійної громади; Про проведення реєстрації статуту Релігійної громади в новій редакції та державної реєстрації змін до відомостей про Релігійну громаду, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
В понеділок протокол Загальних зборів вірян релігійної громади, додатки до нього, Статуту Релігійної громади «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТО-УСПЕНСЬКА ПАРАФІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) МІСТА. ВАТУТІНЕ» в новій редакції будуть подані до канцелярії Управління Черкаської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) та до УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ТА ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ Черкаської обласної державної адміністрації для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, з метою реєстрації статуту Релігійної громади у новій редакції, а також проведення державної реєстрації змін до відомостей про Релігійну громаду, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, реєстрації статуту Релігійної громади у новій редакції, а також внесення змін до відомостей про Релігійну громаду, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Фото Олександри ДЗЮБИ

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *