Рішення

Ватутінська міська рада

Черкаської області

РІШЕННЯ

24.02.2022№24 – 8/VIII

Про Правила благоустрою території

Ватутінської міської територіальної громади

Відповідно до підпунктів 22, 44 частини першої статті 26 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні, статті 12 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Закону України Про благоустрій населених пунктів, з метою якісного покращення санітарного стану і комплексного благоустрою громади, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Правила благоустрою території Ватутінської міської територіальної громади (додаються). 

2. Правила благоустрою території Ватутінської міської громади опублікувати в засобах масової інформації (Приватне підприємство “Редакція Ватутінської міської газети “Місто робітниче”) та розмістити на офіційному веб-сайті Ватутінської міської ради.

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 28.11.2018 № 64-8/VII “Про Правила благоустрою м. Ватутіне та с.Скаливатка”.

4.  Рішення набирає чинності з дня його опублікування.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісіюз питань роботи підприємств промисловості, сільського господарства, комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку, екології та раціонального земле та природокористування, постійну комісію планово – бюджетну та з питань інвестицій та постійну комісію з питань правопорядку, боротьби з організованою злочинністю, торгівельного, побутового обслуговування та захисту прав споживачів.

  Міський  голова                                                           Олександр ЗАБОРОВЕЦЬ

З Правилами благоустрою можна ознайомитися на офіційному сайті Ватутінської міської ради за посиланням https://vatutine-gromada.gov.ua/24a-sesiya-24022022-12-54-04-24-02-2022/.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *