Обрана компанія, яка здійснюватиме перевезення відходів на території громади

Згідно з рішенням Ватутінської міської ради з 2022 року Київська Муніципальна Служба (КМС) обрана компанією, яка здійснюватиме перевезення відходів на території громади. 
Метою компанії є формування та впровадження філософії екологічного захисту серед населення. Ми всі маємо розуміти, що наша екологія потребує оновлення. Тому, першочергове завдання перестати наносити їй шкоду. А по-друге, розпочати роботу щодо її очищення та відновлення. Це ми можемо зробити лише загальними зусиллями. Запрошуємо усіх до нашого осередку.
Для зручності громаді будуть надані в користування нові євроконтейнери (виробництва Німеччини) для твердих побутових відходів, а також, сітчасті контейнери для роздільного збору відходів. Хочемо зауважити, що всі контейнери мають спеціальне тавро для ідентифікації власника контейнеру. Звертаємо увагу, що за збереження контейнерного парку відповідає громада, тому просимо бережно та уважно ставитися до майна користування та фіксувати будь-які спроби нанесення збитків або протиправних дій майну Перевізника. Контейнери розташують за адресами згідно замовлення міських органів управління громадою. Вивезення відходів буде відбуватися згідно певного графіка, який буде остаточно встановлено після тестового режиму вивезення відходів. 
КМС здійснює свою діяльність згідно публічного договору, з яким можна ознайомитися на сторінці Ватутінської міської Ради у Фейсбук. На тій самій сторінці, Компанія, найближчим часом, оприлюднить інформацію щодо правил поводження з відходами згідно Закону України "Про відходи", яких громада має дотримуватися. 
Також, звертаємо Вашу увагу, що вся необхідна інформація буде розміщена у місцевих ЗМІ. 
На даний момент, тимчасово вивіз відходів у місті здійснюється на грейферній основі. 
Що стосується переплат попередньому надавачу послуг, які виникли у громадян, процедура така: жителі, які здійснили переплату, повинні написати листа минулому перевізнику про повернення переплачених коштів. В свою чергу, останній повинен зробити повернення згідно встановлених норм.
Усю необхідну інформацію жителі можуть отримати за телефоном 067-280-06-06 або написати листа на електрону пошту 0672800606@ukr.net.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *