Відкриття студії краси в місті

Знайомтесь, це — Катерина Кулькова, молода дівчина з Ватутіного, яка в свої двадцять років відкрила власну студію краси. Ще з дитинства Катя мріяла про творчу професію: хотіла бути журналістом, спортивним тренером, завжди мріяла стати моделлю, адже її приваблювала сфера краси ще з раннього віку. їй подобалось бачити як змінюються дівчата за допомогою косметики. 
Відразу після школи вона пішла на курси, хоч їй і було лише 16 років. Але неповнолітню дівчину не брали на роботу після закінчення курсів. Іноді підробляла в салоні, на жаль, це був нестабільний заробіток. Коли постало питання щодо вищої освіти, дівчина вирішила, що навчатися у “Виші” не буде, а відразу приступить до улюбленої справи. Рідні Катю підтримали, за що вона їм дуже вдячна. Тож в сімнадцять років юна дівчина розпочинає свою справу в “б’юті” сфері в нашому містечку, адже на меті — працювати на себе, бути директором, створювати собі вільний графік роботи. Катя — візажист, бровіст та ламімейкер.
Вона пройшла багато курсів підвищення кваліфікації та стверджує: “Майстер повинен постійно розвиватися.” Вона наважується на відкриття власної справи та діє. Назву “Beauty Gallery” придумав її хлопець, він і допомагав їй з приміщенням та дизайном студії. Beauty Gallery — в перекладі з англійської — студія краси. Каті відразу сподобалась ця назва. На даний момент у салоні з Катею працюють майстер з нарощення вій та майстер манікюру. “Робота повинна приносити задоволення. На роботу я ходжу як на свято — і в будні, і в вихідні дні. Головне робити те, від чого кайфуєш, і багато буденних проблем тоді здаються дрібницями.”, — говорить Катя.
Щодо майбутніх цілей, дівчина планує розвиватися, розвиватися і ще раз розвиватися. Ідеалу немає меж, в майбутньому вона планує відкрити більшу студію, де зможуть працювати початківці. Катя бажає усім, хто вагається, завжди слухати тільки себе, йти до своєї цілі не зважаючи ні на що, навіть, якщо ніхто не підтримує. “Хто не ризикує, той не п’є шампанського!”, — каже Катя. Головне кредо в житті дівчини — бути кращою версією себе. Всі перешкоди — це випробування, які потрібно подолати. Бажаємо Каті творчих досягнень та наснаги. Краса врятує світ, особливо якщо вона внутрішня.

Іванна Прокопенко

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *