Хочу бути причетним до розвитку медицини в громаді
Назбар Надім — лікар-хірург, родом з Афганістану, 33 роки. Надім — лікар-хірург родом з далекого Афганістану. Уся його велика родина, пов’язала своє життя з медициною, тому цей шлях вирішив обрати і він. Навчався на лікаря в Сумському державному університеті, який закінчив з відзнакою. Після завершення, підвищив свою кваліфікацію у Національному університеті охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика. Після навчання проходив стажування в національному інституті хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова. А ще пройшов велику кількість спеціальних курсів та навчань, зокрема, за напрямком лапароскопічна хірургія (метод медичної діагностики із застосуванням елементів операції та оптичних приладів).

Познайомився і зв’язався з керівництвом закладу посередництвом сайту з працевлаштування. Обговорили деталі роботи та умови для проживання спеціаліста у новому для нього місті. Керівництво забезпечило Надіму оренду квартири.

Потік пацієнтів за перший тиждень роботи виявився немалим. Ось, на фото, на прийомі у лікаря місцевий житель Олег, який йдучи на операційне втручання, вже знав, що у лікарні є молодий спеціаліст. Оперативністю процедури та уважним ставленням лікаря до нього як пацієнта надзвичайно задоволений. Лікар вважає, що для функціонування хірургічного напрямку у лікарні нині є усі складові — сучасна операційна, обладнання і, відтепер, команда професіоналів, які зацікавлені у тому, щоб зарекомендувати себе перед пацієнтами якнайкращим чином, примножуючи потік клієнтів та виконуючи усі вимоги НСЗУ.

Надім розповідає, що детально вивчав новини про події, які протягом двох років кипіли навколо функціонування Ватутінського медичного закладу — дивився відео телевізійних сюжетів, читав статті та коментарі — все, що знайшов у мережі інтернет. “Мене ця історія зачепила і надихнула. Така громада повинна мати свій повноцінний медичний заклад і мені хочеться бути причетним до його розвитку”, — каже Надім.

Підготувала Олександра ДЗЮБА

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *