Допомагають зорієнтуватися на ринку професій

Важливу місію виконують працівники Ватутінської міської філії Черкаського обласного центру зайнятості — допомагати людям працевлаштуватися в цей непростий період, допомогти обрати новий вид діяльності, пояснити, що можливості є й допомогти правильно зорієнтуватися на ринку професій.
За 10 місяців 2021 року послугами Ватутінської міської філії скористалися 1464 особи та знайшли роботу 510 безробітних. У тому числі 61 особа, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування — 14 осіб з інвалідністю та 2 особи з числа учасників бойових дій.
Служба зайнятості навіть в умовах карантину продовжує допомагати безробітним опановувати нові знання. З початку року пройшли навчання 20 безробітних, у тому числі 13 з них у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ.
Взяли участь у роботах тимчасового характеру 44 безробітних. Ці роботи вони виконували у трьох місцевих роботодавців — ТОВ “Галєн-1”; філія “Ватутінська” ПАТ “Агрохолдінг Авангард” та ТОВ “Ватутінське АТП 17163”. Роботодавці цінують переваги співпраці з центром зайнятості та стали її надійними партнерами. З початку року до Ватутінської філії роботодавці подали 118 вакансій. Загальна ж кількість вакансій склала за цей період 483. 3 суб’єкти підприємницької діяльності отримали компенсацію єдиного соціального внеску щодо 4 найманих працівників.
Карантин вніс свої неабиякі корективи на ринок праці. Директор філії Світлана Василівна Бабенко робить цікавий висновок, що за останній рік значно змінилося коло пошукачів роботи, які приходять до центру зайнятості — тепер тут можна побачити людей, які пропрацювавши тривалий час на одному місці роботи різко втратили її, чи тих, хто повернувся зі столиці й тепер шукає роботу на малій батьківщині. Багато неймовірно досвідчених професіоналів користуються нашими послугами і ми допомагаємо знаходити їм шляхи вирішення ситуацій, що склалися.

Олександра ДЗЮБА

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *